Strona główna
Zamówienia
O nas
Cennik
Kontakt


Drukujemy ulotki, foldery, katalogi, plakaty, wizytówki, listowniki, identyfikatory, dyplomy, materiały szkoleniowe, zaproszenia, karnety, kartki okolicznościowe, kalendarze, książki, etykiety na CD i wiele innych. Zapewne niejednokrotnie zdarzyło się Państwu oczekiwać na realizację zlecenia w tradycyjnej drukarni offsetowej. Koniec z czekaniem! Niezawodny system druku cyfrowego HP INDIGO pozwala nam wyjść na przeciw wymaganiom klientów, pozwala na realizację niskonakładowych zleceń w rekordowo krótkim czasie przy doskonałej jakości. Dzięki takiej technologii możesz cieszyć się niską ceną, błyskawicznym tempem realizacji i super jakością. Skorzystaj z naszej oferty już dziś! więcej o HP INDIGO 1050.

W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkrótce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Obecnie służymy informacjami w temacie możliwości druku cyfrowego oraz prac introligatorskich. Głęboki nacisk kładziemy na jakość i szybkość realizacji zleceń. Jeśli te tematy odpowiadają Państwa zainteresowaniom, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu komórkowego 507 091 444. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: modelred@mac.com

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Top